Wszystkich odpowiedzi: 23.149.680, w tym roku: 862.327, miesiącu: 157.807, dzisiaj: 134, od: 18 lat, 3 miesięcy, 18 dni
iching.pl

I Ching - Księga Przemian

to Ścieżka postępowania w zgodzie z Dynamiką Sytuacji, to Przestrzeń na Pytania, Odpowiedzi i Przemianę ... Zapraszam Serdecznie !

Skuteczne zastosowanie Synchroniczności do konwersacji z Wyrocznią

Synchroniczność to jeden z mechanizmów działania Wszechświata
(czyli dlaczego odpowiedzi wyroczni nie są losowo-bezsensowne tylko właśnie odnoszą się sensownie do zadanego pytania, a często pomijając zadane pytanie, odnosi się do sedna dylematu i związanej z nim sytuacji w życiu pytającego)
Synchroniczność jest określana jako "znaczący zbieg okoliczności", jest to moment kiedy łączą się: wewnętrzny świat pytającego i zewnętrzny materialny świat, gdzie zewnętrzny świat symbolizuje wewnętrzne znaczenie.
Synchroniczność wyraża się np. w pojawianiu się takich samych liczb obok siebie w pewnych chwilach i momentach życia. Synchroniczność jest zwykle czymś w rodzaju zaproszenia do otwarcia okna, jest pukaniem do drzwi,nie przekazuje nam całej wiadomości, jest raczej kosmicznym znakiem "masz nową wiadomość, coś się dzieje"

Otwartość na dostrzeganie i przyjmowanie Synchroniczności
Przyjęcie i zrozumienie przekazu, który przybywa do pytającego na skrzydłach synchroniczności wymaga konwersacji. Sama synchroniczność nie dotrze do osoby niezainteresowanej dostrzeżeniem jej, nawet jeśli będzie to cegła która spadnie na głowę. Aby mieć pożytek z synchroniczności potrzebujesz być otwarty i dostępny, aby zaprosić tego rodzaju komunikację.

Konwersacja zaczyna się od Pytania
Następny krok to wróżenie poprzez zadanie pytania Wyroczni, co rozpoczyna proces Konwersacji z Wszechświatem. Właściwe sformułowanie pytania jest kluczowe gdyż: określa o co pytasz a zatem także wyznacza na otrzymanie czego jesteś otwarty, tworzy kontekst który umożliwia zrozumienie odpowiedzi i jej zastosowanie praktyczne, właściwie zadane pytanie otwiera drogę do nowych, kreatywnych pomysłów, ale może także je blokować. Unikaj pytań w stylu: Dlaczego zawsze zawodzę i psuję sprawy?, Dlaczego nie mogę tego naprawić?, Jak mogę to naprawić?(eliminuje możliwość otwartej odpowiedzi), Jak On się czuje?, Co się przydarzy? Ponieważ Pytanie jest Twoim najważniejszym wkładem rozmowę przed jego sformułowaniem pozwól sobie zanurzyć się w nie. Niech wszystkie sprawy, nadzieje, strachy, złości wypłyną na powierzchnię, poczuj je! Zapytaj Siebie, Co przyprowadziło mnie do Wyroczni, Co chcę osiągnąć dla Siebie? Jaką mam w sobie Intencję? Jak chciałabym żeby odpowiedź mi pomogła? Co chciałabym usłyszeć w Odpowiedzi, spodziewam się usłyszeć?, boję się usłyszeć, mam nadzieję usłyszeć? I najprościej zapytaj swojego wnętrza: Czego najbardziej potrzebuję dowiedzieć się w związku z moją Sytuacją?

Rodzaj Pytania które zadajesz i stojąca za nim Intencja
Jakie są najpopularniejsze trzy rodzaje pytania które zadawane są Wyroczni? Intencja uzyskania opisu: "Co się naprawdę dzieje w tej mojej sytuacji? Proszę wyjaśnij!" Intencja uzyskania porady: "Co mogę zrobić aby zmienić coś w Sytuacji? Proszę pokaż jak to zrobić!" Intencja uzyskania wglądu w przyszłość: "Co by było gdybym postąpił w taki pewien konkretny sposób? Proszę pokaż mi do czego by to mogło prowadzić!" Każde z tych pytań jest właściwe, możesz zadać je również jako trzy osobne pytania dotyczące konkretnej sytuacji, to jest ok.

Jaki jest cel wróżenia - Karcher Encyklopedia Wróżenia
Celem wróżenia nie jest pokazanie nadchodzącej nieubłaganie przyszłości, ale umieszczenie Ciebie w procesie tejże przyszłości, aby połączyć Cię z przepływem i rytmem Życia za pomocą objawionych przez Wyrocznię znaków, symboli i wskazówek. Wyrocznia jest językiem i sposobem abyś mógł odbyć wróżebną konwersację z Absolutem więc uważnie, otwarcie i z szacunkiem formułuj słowa ;-)

ZWOLNIENIE/PUSZCZENIE PYTANIA z świadomości
Kiedy wpiszesz już swoje pytanie w pole , a przed wciśnięciem przycisku "Kliknij tutaj aby otrzymać odpowiedź!" pozostaje Ci do zrobienia jeszcze jedna rzecz, czyli ZWOLNIENIE/PUSZCZENIE PYTANIA z świadomości. To ważny krok aby otrzymać znaczącą odpowiedź czyli wyciszenie umysłu po procesie formułowania pytania. Uwolnij z umysłu pytanie, w zaufaniu, że odpowiedź się pojawi. Pozostań otwarty na nadejście odpowiedzi. Kiedy przeprowadziłeś ten proces puszczenia pytania od razu użyj przycisku "Kliknij tutaj aby otrzymać odpowiedź!"

Otrzymałeś Odpowiedź. Nie denerwuj się ani nie demotywuj, jeśli zrozumienie słów wyroczni wydaje się trudne.
Zrozumienie/uświadomienie może przyjść później kiedy będziesz rozluźniony lub następnego dnia w drodze do pracy, kiedy Twój umysł będzie w stanie wyciszenia i rozluźnienia ... w sekundę pojmiesz czego dotyczy odpowiedź Wyroczni. Dokładnie tak jak dzieje się to z przypominaniem, wysilasz się aby przypomnieć sobie jakąś nazwę i nie udaje się, a za chwilę kiedy odpuścisz, samo się przypomni.

Dobra i "zła" Odpowiedź
Kiedy Odpowiedź i jej zrozumienie pojawi się, może być ekscytującym objawieniem lub potwierdzeniem. Lub przeciwnie może być bardzo niewygodna. Może wymagać żebyś dokonał zmiany w swoim postrzeganiu sprawy, w sposobie postępowania w tej sytuacji lub innej życiowej zmiany, która wydaje się trudna lub niewykonalna. Taka często bywa natura prowadzenia przez Wszechświat, że sugerowana ścieżka leży poza strefą komfortu Pytającego ;-) (co bynajmniej nie znaczy że masz robić komuś fizyczną lub werbalną krzywdę, tego wyrocznia nigdy nie zaleca)

Zamów interpretację otrzymanej Odpowiedzi Wyroczni
Zapraszam do korzystania z mojej pomocy w interpretacji odpowiedzi którą otrzymałeś, jeśli masz wątpliwości czy dobrze ją rozumiesz, skorzystaj z opcji przelewu lub płatności SMS(już wkrótce), w odpowiedzi otrzymasz nr telefonu do mnie ...

Pozdrawiam wszystkich korzystających z I Ching
Wojtek


Jeśli spodobała ci się ta strona i uważasz, że jest wartościowa, zlinkuj się do nas, tutaj znajdziesz kod linku
Współredaguj iching.pl z nami, tylko dla entuzjastów, napisz do nas

Dziękujemy za odwiedzenie naszej strony i zapraszamy ponownie


ziołowy płyn do mycia zębów na propolisie

Polityka Prywatności