Wszystkich odpowiedzi: 23.322.839, w tym roku: 1.035.486, miesiącu: 137.436, dzisiaj: 3.360, od: 18 lat, 4 miesięcy, 17 dni
iching.pl

I Ching - Księga Przemian

to Ścieżka postępowania w zgodzie z Dynamiką Sytuacji, to Przestrzeń na Pytania, Odpowiedzi i Przemianę ... Zapraszam Serdecznie !

Zobacz INNE ciekawe wróżby za darmo - wyrocznia online - wróżby darmowe

Osobiście w naprawdę trudnych chwilach korzystam z Księgi Przemian jest to naprawdę mądre narzędzie i nigdy się nie myli i choć nie wiem jak chciałabym czasami znaleźć w odpowiedzi coś zupełnie innego na I Ching niema mocnych ona ma swoją siłę w wiedzy :)


KIN dnia

Warto czasem rzucic okiem na KIN dnia, wg majow wyznaczajacy ogolny zarys wplywow energii na kazdy dzien, "przesłanie" na każdy dzień według kalendarza majów. Więcej na maya.net.plWylosuj runę dnia

Przykładowa runa: Iwaz

Iwaz Iwaz

WYLOSUJ RUNĘ

Znaczenie nazwy: cis
Analogie: Igdrasil (w mitologii skandynawskiej "drzewo świata"- wiecznie zielony jesion - przyp. tłum.),
zjednoczenie życia i śmierci, most między światami, podróże duchowe, życie poza grobowe i doczesne.
Drzewo: Cis
Zioło: Pokrzyk wilcza jagoda
Kolor: Granat
Kamień: Topaz
Symbol: brama do zaświatów
Głoska: E - nie stosuje się do pisania, korzysta się z EHWAZ (e)
Polaryzacja: aktywna
Znaczenie Duchowe:
koń Odyna - Sleipnir
Znaczenie wróżebne: Przemiana
Znaczenie wyroczni:
Znajdujesz się w sytuacji, w której konieczne jest podjęcie jasnych, jednoznacznych decyzji, lecz nie możesz zebrać myśli. Wycisz się, uspokój, zaczerpnij mocy i szukaj drogi, która będzie zgodna z Twoją wolą.


Osho Zen Tarot - wylosuj kartę dnia wyroczni

Przykładowa karta wyroczni: Intensywność

Intensity

WYLOSUJ KARTĘ

WYLOSUJ KARTĘ

Postać widoczna na karcie przybrała kształt strzały lecącej w dokładnie określonym kierunku, jak ktoś, kto wie, dokąd zmierza. Porusza się tak szybko, niemal jak czysta energia. Nie należy jednak mylić tej Intensywności z szaleńczą energią popychającą ludzi do jazdy samochodem z maksymalną szybkością z punktu A do punktu B. Ta Intensywność należy do poziomego świata przestrzeni i czasu. Intensywność Waleta Ognia należy do pionowego świata chwili obecnej, do zrozumienia, że teraz jest jedyną istniejącą chwilą, a tutaj to jedyne istniejące miejsce.

Gdy działasz tak intensywnie, jak Walet Ognia, zapewne woda wokół ciebie będzie zmącona. Dla jednych twoja obecność będzie wznosząca i odświeżająca, inni mogą czuć się przerażeni czy zdenerwowani. Opinie innych są mało znaczące; teraz nic cię nie może powstrzymać.

Zen powiada:
Traktuj wszystkie wielkie słowa i wielkie nauki jak swych największych wrogów. Unikaj ich, musisz bowiem znaleźć swoje własne źródło. Nie masz za nikim podążać, nikogo naśladować. Masz być niepowtarzalną indywidualnością. Sam musisz odnaleźć swe najgłębsze wnętrze - sam, bez przewodnika, bez pism, które by cię prowadziły. Jest ciemna noc, lecz intensywny ogień dociekania pozwoli ci dotrwać do wschodu słońca. Każdy, kto płonął intensywnym dociekaniem, zobaczył wschód słońca. Inni tylko wierzą. Ci, którzy wierzą, nie są religijni, po prostu wierząc, unikają wielkiej, religijnej przygody. (z Osho "Zen: Turning In", 10)Mandala - Intuicyjny Obraz Mocy

To czego najbardziej potrzebujesz już masz w sobie. Mandala jest jednym ze sposobów dotarcia do Siebie do Wewnętrznego Skarbu - Źródła Szczęścia - poprzez medytację z Mandalą.

Polecam w wolnej chwili zrobienie własnej mandali. Więcej na mandala.dobke.pl

Przykładowa mandala: Mandala - Rozwój Duchowy

Mandala - Rozwój Duchowy jest obrazem medytacyjnym o wysokich wibracjach. Mandala ta jest jednak również pomocna na początku Duchowej Drogi.

Mandala ta pomoże Ci poznać Twoje intuicyjne możliwości i talenty duchowe. Jeżeli już to znasz - Mandala ta pomoże Ci w pełni korzystać ze swojej intuicji i talentów duchowych.

Korzystając w pełni ze swojej intuicji i talentów duchowych - ostatecznie osiągniesz pełnię ciągłego szczęścia, którą jest Oświecenie.


Uzdrawiająca Mandala do kolorowania

Nasze zdrowie jest efektem zdrowego nastawienia do siebie. To właśnie poprzez szacunek do siebie i dbanie o siebie najbardziej dokonuje się samouzdrowienie. Doceniać siebie możesz również otaczając się przedmiotami i energiami, które korzystnie wpływają na Twoje zdrowie.

Uzdrawiająca Mandala do kolorowania ma jeszcze jedną zaletę - zaangażuje Cię fizycznie i duchowo w proces samouzdrawiania - proces ten nie musi skończyć się na jednym pokolorowaniu mandali. Cały cykl doskonale będzie obrazował postępy w Twojej pracy nad sobą.

Jeśli spodobała ci się ta strona i uważasz, że jest wartościowa, zlinkuj się do nas, tutaj znajdziesz kod linku
Współredaguj iching.pl z nami, tylko dla entuzjastów, napisz do nas

Dziękujemy za odwiedzenie naszej strony i zapraszamy ponownieziołowy płyn do mycia zębów na propolisie

Polityka Prywatności