Wszystkich odpowiedzi: 23.149.722, w tym roku: 862.369, miesiącu: 157.849, dzisiaj: 176, od: 18 lat, 3 miesięcy, 18 dni
iching.pl

I Ching - Księga Przemian

to Ścieżka postępowania w zgodzie z Dynamiką Sytuacji, to Przestrzeń na Pytania, Odpowiedzi i Przemianę ... Zapraszam Serdecznie !

Skoncentruj się na Pytaniu a następnie wpisz je poniżej !albo samodzielnie użyj monet lub łodyg krwawnika i wpisz wynik tutaj:    

Jak skutecznie wróżyć czyli co zrobić żeby odpowiedź trafiła w sedno sprawy:

  1. Wycisz się i skoncentruj na pytaniu, które chcesz zadać.
  2. Wpisz pytanie w pole, zwracając uwagę na jego formę, ale także na poprawną pisownię i stylistykę. Im bardziej starannie przygotujesz pytanie, tym większa szansa na przejrzystą odpowiedź.
  3. Możesz nie zwerbalizowac swojego pytania, wpisując tylko trzy kropki ze znakiem zapytania i układając je w myślach, ale wtedy siła synchroniczności jest mniejsza niż w przypadku materializacji pytania poprzez jego napisanie.

Najczęstsze błędy w korzystaniu z Wyroczni i jak ich uniknąć:

  1. Ważna jest tylko odpowiedź Pierwsza, a zapytywanie o to samo kilka razy, daje niesynchroniczne(nieznaczące) odpowiedzi
  2. Wyrocznia działa jeśli pytasz o coś, co ma dla Ciebie znaczenie. Pytania o sprawy bez znaczenia osobistego dają w efekcie odpowiedź także bez znaczenia (niesynchroniczną, nieznaczącą)
  3. Jeśli masz kilka pytań, każde o inną sprawę lub sytuację, zadawaj je w odstępach minimum godziny. W przeciwnym wypadku, zadając pytania o wszystko naraz w bardzo bliskim odstępie czasowym nie otrzymasz znaczących odpowiedzi (synchroniczność zaburzona brakiem wyizolowania energii pojedyńczego pytania). Daj sobie czas aby skupić się na Pytaniu w celu wzmocnienia jego energii do wytworzenia rezonacji synchronicznej, daj sobie czas na kontemplację odpowiedzi aby ją właściwie zrozumieć
  4. Nie upadaj na duchu jeśli odpowiedź okaże się dla Ciebie niekorzystna. Podążaj za wskazówkami, a sytuacja zmieni się na lepsze.
  5. Nigdy nie pytaj o rzeczy, które w jakikolwiek mogłyby zaszkodzić Tobie lub innej osobie. Już sama intencja czynienia zła wystarczy aby wróżba obróciła się przeciwko Tobie.Powrót do góry

Jeśli spodobała ci się ta strona i uważasz, że jest wartościowa, zlinkuj się do nas, tutaj znajdziesz kod linku
Współredaguj iching.pl z nami, tylko dla entuzjastów, napisz do nas

Dziękujemy za odwiedzenie naszej strony i zapraszamy ponownieziołowy płyn do mycia zębów na propolisie