Wszystkich odpowiedzi: 23.322.847, w tym roku: 1.035.494, miesiącu: 137.444, dzisiaj: 3.368, od: 18 lat, 4 miesięcy, 17 dni
iching.pl

I Ching - Księga Przemian

to Ścieżka postępowania w zgodzie z Dynamiką Sytuacji, to Przestrzeń na Pytania, Odpowiedzi i Przemianę ... Zapraszam Serdecznie !

O nas czyli Wojtek i Paulina

Moja przygoda z wyrocznią IChing rozpoczęła się w momencie życiowego kryzysu, którym 23lata temu, było rozstanie z dziewczyną i wynikająca z niego "utrata miłości", a tym samym dla tamtego mnie, także zachwianie wiary w sens i cel życia ;-)

Pamiętam jak dziś próby wielokrotnego rzucania monetami, aby kolejne "wylosowane" heksagramy, czyli odpowiedź Wyroczni "wyszła" właściwa, zgodna z moimi wyobrażeniami i oczekiwaniami :-)

Od tamtego czasu wielokrotnie zmieniałem swoje rozumienie miłości, zmieniały się Ukochane Kobiety, jednak Prawdziwa Miłość i Wyrocznia I Cing pozostały w moim życiu już na zawsze ...

Wyjątkowość Księgi Przemian wśród obfitości systemów wróżenia polega na braku determinacji przeznaczenia, czyli pozostawieniu osobie wróżącej wyboru drogi postępowania, a tym samym wpływu na swój los i zaistniałą sytuację.
Jest to najważniejsza cecha Księgi Przemian - sam współtworzysz swoje Przeznaczenie!
Powiedziałbym że Wszechświat rozdaje karty ale to Ty nimi grasz ...

Najbardziej lubię czytać w opisie heksagramu, o swojej sytuacji, o którą zapytałem Wyrocznię, odnajdywać Siebie, swój dylemat, ukazany mi z perspektywy sił, które kształtują moją sytuację, a o których nie miałem pojęcia ... bezcenne :-)

Dobrze na mnie działa to kojące odczucie, że już nie jestem jak dziecko błądzące we mgle, nagle pojawiają się jasność wyborów i wyzwań przed którymi aktualnie stoję, oraz podpowiedzi, objaśnienia i możliwość wyboru postępowania, zaczynam rozumieć, jak trafiłem na to rozdroże, na jakim etapie jestem i jak mogę dobrze wybrać (lub źle).

Zawsze kiedy pojawia się na mojej ścieżce negatywny obrót spraw, rozterki, wątpliwości, rozdroże, niepewność, zagubienie, trudność zrozumienia, niemożność wyboru, bezsilność, zablokowanie, natykam się na "ścianę", ogarnia mnie bezradność, wtedy sięgam po Księgę Przemian, zadaję pytanie które mnie wewnętrznie dręczy i zagłębiam się w otrzymaną Odpowiedź, poszukując nowej ścieżki postępowania i podejścia zgodnego z falą energii Wszechświata ...

Ponieważ lubię konsultować z IChingiem moje przypadki życiowe, kolejny nowy dzień który zaczynam, każdy poranek rozpoczynam od Wróżby na Dziś aby poznać jakie wyzwania niesie ze sobą ten dzień, oraz aby uzyskać wprawę w odczytywaniu odpowiedzi Wyroczni.

Zapraszam do korzystania z mojej pomocy w interpretacji odpowiedzi którą otrzymałeś, jeśli masz wątpliwości czy dobrze ją rozumiesz, skorzystaj z opcji przelewu lub płatności SMS(już wkrótce), w odpowiedzi otrzymasz nr telefonu do mnie ...

Pozdrawiam wszystkich korzystających z I Ching
Wojtek


Paulina
Pierwszy raz zetknęłam się z Księgą Przemian I-Cing, gdy odwiedził mnie mój kolega z Krakowa (radiesteta i specjalista od Feng Shui z 20 letnim doświadczeniem) i podarował mi Księgę ze słowami: "jesteś jak 56 heksagram, a aktualnym celem twojego życia jest realizacja 7".

Oczywiście po przestudiowaniu 56 heksagramu "Wedrowiec" okazało się, że nigdy nie zagrzęję nigdzie miejsca, gdyż w mojej naturze zapisana jest radość wiecznej drogi.

Heksagram 7 zaś "Wojsko" ujawniał moje problemy z relacjami społecznymi, jakie wówczas miałam i cele mojego życia.

Może to zabawne, ale od tamtej pory (a minęło 7 lat) nie spotkałam jeszcze bardziej fascynującego mnie zjawiska, jak kontakt z tą zadziwiającą księgą.

Genezę powstania I-Cinga datuje się na 2600r p.n.e., kiedy to, jak zapisano: "Z Żółtej Rzeki wyłonił się smok-koń, a na grzbiecie wyryte miał heksagramy".

Heksagramy I-Cing dały podstawę do stworzenia Księgi Przemian. Od siedmiu lat kozystam z I-Cinga w najważniejszych momentach mojego życia. Rownież, gdy męczą mnie wątpliwości mam szansę poznać przyczyny negatywnych doświadczeń w moim życiu.

Z psychologicznego punktu widzenia I-Cing daje możliwość nawiązania łączności z naszą własną podświadomością i nadświadomością. Dzięki ustawicznemu kontaktowi z nadświadomością ludzie o zdolnościach paranormalnych są w stanie przewidywać przyszłość, posiadać wiedzę na temat zjawisk i sytuacji, o których z logicznego punktu widzenia współczesnej nauki akademickiej - NIE POWINNI MIEĆ DOSTĘPU!

I-Cing jest dla wszystkich. Dla laików i niedowiarków, dla mędrców i ignorantów.

I-Cing jest całkowicie bezpieczny.

Dlaczego?

Ponieważ NIE ISTNIEJE PRZYSZŁOŚĆ Z GÓRY NARZUCONA!

PRZYSZŁOŚĆ JEST WYPADKOWĄ TWOICH INDYWIDUALNYCH DECYZJI I W KAŻDEJ SEKUNDZIE TWOJEGO ŻYCIA MOŻESZ CAŁKOWICIE ODMIENIĆ SWÓJ LOS!

GENIUSZ I-CINGA POLEGA NA TYM, IZ OBRAZUJE ON SYTUACJĘ, OSOBĘ I ZJAWISKO Z TAK DALEKIEJ PERSPEKTYWY, ŻE WSZYSTKIE EWENTUALNE I MOZLIWE ZMIANY TEJ SYTUACJI SA ZAWARTE W JEDNEJ ODPOWIEDZI. I-CING DAJE OBRAZ MOZLIWSOCI I OGRANICZEN.

NIE MA ISTOTY, NIE MA WYROCZNI, NIE MA SYTUACJI I MIEJSCA NA ZIEMI, KTÓRA MOGŁABY ZDETERMINOWAĆ TWOJE ŻYCIE!

Nie przeczę tu istnieniu Boga.

Mówię tu jedynie o tym, że Bóg dał człowiekowi wolny wybór i wolną wolę. A to tym bardziej potwierdza prawdę o tym, iż jesteśmy panami samych siebie i własnego życia.

TWOJE ŻYCIE TO TWOJE WYBORY.

I w tym własnie przydatny jest I-Cing.

W ujawnieniu tego, co ukryte jest wewnątrz Ciebie, a z czego Ty nie potrafisz kozystać.

Pamiętajmy, że przeciętny człowiek wykorzystuje od 3-10% możliwości swojego mózgu. Udowodniono, że Einstein wykorzystywał 30% tych samych możliwości, jakie posiada mózg Twój czy mój. Z logicznego punktu widzenia dowiodłam właśnie, iż trudno oczekiwać od współczesnych naukowców inteligentnej odpowiedzi na temat funkcjonowania zjawisk takich, jak idealna trafność odpowiedzi I-Cinga. Ponieważ współczesny naukowiec nie wykorzystuje swojego mózgu nawet w 40%!

Zachęcam zatem do kozystania z tej potęgi MĄDROŚCI, jaką jest Księga Przemian. A sami przekonacie się, dlaczego cesarzowie starożytnych Chin korzystali z I-Cinga.

Paulina :)

Jeśli spodobała ci się ta strona i uważasz, że jest wartościowa, zlinkuj się do nas, tutaj znajdziesz kod linku
Współredaguj iching.pl z nami, tylko dla entuzjastów, napisz do nas

Dziękujemy za odwiedzenie naszej strony i zapraszamy ponownie


ziołowy płyn do mycia zębów na propolisie

Polityka Prywatności