Wszystkich odpowiedzi: 14.883.745, w tym roku: 1.070.906, miesiącu: 203.714, dzisiaj: 259, od: 14 lat, 3 miesięcy, 20 dni
iching.pl

I Ching - Księga Przemian

to Ścieżka postępowania w zgodzie z Dynamiką Sytuacji, to Przestrzeń na Pytania, Odpowiedzi i Przemianę ... Zapraszam Serdecznie !


Twoja wróżba na dzień dzisiejszy

Zamów WYJAŚNIENIE otrzymanej poniżej odpowiedzi Wyroczni, przesyłam emailem, opłata 30zł,
zanotuj koniecznie następujące sześć cyfr swojego wyniku: 979799
(HEKSAGRAM GŁÓWNY przedstawia jaki rodzaj sytuacji i wyborów czeka Cię dzisiaj)

Main Hexagram


[Wynik: 979799]
1 - CZHIEN / TWORZĄCY, NIEBO 乾
(CH'IEN: Niebo, tworzący - CH'IEN: Niebo, tworzący)
OBRAZ: TWORZĄCY przynosi najwyższe szczęście. Korzystna jest stałość.
OSĄD: Niebo nad niebem: ruch pełen potęgi. Człowiek szlachetny staje się silny i niezwyciężony.

KOMENTARZ: (opisuje właściwy sposób postępowania w odniesieniu do sił biorących udział w sytuacji)
Światło i moc, wypełniające wszystkie linie heksagramu, odnoszą się zarówno do zdarzeń świata, jak i działań człowieka, pozostającego w związku z twórczymi siłami wszechświata. Jest to heksagram IV miesiąca rocznego cyklu (ok. 20 V - 20 VI)
LINIE ZMIENNE: (podpowiadają Ci jak postąpić a czego unikać, aby sytuacja przyjęła sprzyjający obrót)
I (9) Ukryty smok. Nie działać. Komentarz: Twórcze siły są jeszcze w ukryciu, nie wywierają swego błogosławione wpływu na świat. Wielki człowiek żyje w ukryciu, wierny sobie nie może zbaczać z wytkniętej drogi pod wpływem niekorzystnych okoliczności. Czeka sprzyjającego momentu, przedwcześnie nie marnotrawiąc wewnętrznej siły.
III (9) Człowiek szlachetny jest twórczy przez cały dzień. Nadchodzi wieczór: jego umysł wciąż jest opanowany troską. Niebezpieczeństwo. Bez winy. Komentarz: Człowiek wielki rozwinął działalność. Jego wewnętrzna siła jest na miarę zadań, są one jednak tak liczne, a oczekiwania otoczenia tak sprzeczne, że łatwo może w nich utonąć lub przez nadmiar ambicji utracić właściwy kierunek działania. Tylko prawdziwa wielkość nie da się uwieść pokusie.
V (9) (Władca rządzący heksagramu) Latający smok na niebie. Korzystnie jest spotkać wielkiego człowieka. Komentarz: Wielki człowiek osiągnął sferę niebiańskiej harmonii, jego dobroczynny wpływ ogarnia cały świat. Kontakt z nim jest błogosławieństwem.
VI (9) Butny smok będzie mieć powód do wyrzutów sumienia. Komentarz: W izolacji, utraciwszy kontakt z ludźmi, nawet prawdziwie wielki człowiek upadnie. Jego zbyt wielkie ambicje każą myśleć o losie Ikara.


HEKSAGRAM PO PRZEMIANIE
(jeśli postąpisz zgodnie z zaleceniami wyroczni, Twoja sytuacja zmieni się na taką jak w heksagramie poniżej)

Changed Hexagram

[po przemianie: 878788]
40 - HSIEN / WYZWOLENIE, UWOLNIENIE 解
(CHEN: Grom, pobudzający - K'AN: Woda, niezgłębiony)
OBRAZ: Korzystne na południowym zachodzie. Gdy już nie musi nigdzie iść, powrót przynosi szczęście. Gdy wciąż jeszcze musi gdzieś iść, pośpiech przynosi szczęście.
OSĄD: Grom z deszczem: obraz WYZWOLENIA. Człowiek szlachetny wybacza błędy i darowuje winy.

KOMENTARZ: (opisuje właściwy sposób postępowania w odniesieniu do sił biorących udział w sytuacji)
Gdy słabnie napięcie i nikną trudności, można myśleć o odpoczynku, o powrocie do codzienności. Takie chwile są w życiu bardzo ważne, dlatego trzeba działaniem przyspieszać moment ich nadejścia. Burza oczyszcza atmosferę, mądre likwidowanie skutków błędów ma takie samo znaczenie społeczne.

________________________________________________

Samodzielna szybka interpretacja otrzymanej odpowiedzi wyroczni
(odnajdź poniżej obszar życia, o który pytałeś i odczytaj krótką interpretację otrzymanej Odpowiedzi
opracowano na podstawie klasycznego komentarza współczesnego mistrza Hua-Ching Ni:


Osiągnięcie celu: Sprzyja ci szczęście, twoje plany dadzą się urzeczywistnić. Odpowiedź na twoje pytanie jest twierdząca. Przejmij inicjatywę, wykonaj pierwszy krok. Masz wystarczająco dużo energii, aby zwyciężyć przeciwności. Nie odkładaj niczego na później.
Sytuacja osobista: Pracowitość i wysokie standardy moralne.
Miłość i związki: Będzie to dobry związek. Kobieta jest piękna i uczciwa. Jednakże należy wystrzegać się kłopotliwej swatki lub kogoś innego, kto może spowodować błędny przekaz informacji (intencji).
Praca lub pomoc: -
Kariera i pozycja: -
Pieniądze i biznes: Korzystnym jest kupować.
Pragnienia i marzenia: Nie można nic osiągnąć w pośpiechu. Ruch przynosi żal. Nie będzie kłopotów, jeśli się wycofasz. Akcja podjęta w niewłaściwym czasie niesie utratę okazji. Jeśli ten heksagram otrzymała kobieta, oznacza to, że jest zbyt silna, działa za bardzo po męsku i powinna tego unikać.
Zdrowie: Choroba to wycieńczenie lub endemia. Energia nie płynie właściwymi kanałami; w tym jest powód. Energia płynąca w górę wywołuje dyskomfort. Może to być bardzo poważne schorzenie. Jeśli pytasz o poważną chorobę, ten znak może oznaczać śmierć.
Konflikty i sąd: Można doprowadzić do ugody.
Dom i rodzina: Chociaż nie jest spokojnie, nie wyprowadzaj się.
Dziecko w drodze: -
Podróże: Nie jest dobrze podróżować samotnie. Będzie to szczęśliwa okoliczność, jeśli będziesz podróżować w towarzystwie (powód jest taki, że w tym heksagramie sześć lini yang jest połączone razem jako zespół).
Poszukując kogoś: Przybędą późno, być może po dziesięciu dniach.
Czekając na kogoś: -
Zagubione szukasz: Można to odnaleźć. Udaj się na południowy-zachód lub do miejsca gdzie są drzewa i kamienie. Tam szukaj.
Odebrali Ci coś: Trudno będzie ich odnaleźć/złapać. Chowają się w lesie lub w górach.
Pogoda: Będzie wielka susza aż do jesieni, wtedy spadnie deszcz lub będzie ładna pogoda aż do wieczora, kiedy spadnie deszcz.
Powrót do góry

Jeśli spodobała ci się ta strona i uważasz, że jest wartościowa, zlinkuj się do nas, tutaj znajdziesz kod linku
Współredaguj iching.pl z nami, tylko dla entuzjastów, napisz do nas

Dziękujemy za odwiedzenie naszej strony i zapraszamy ponowniezapraszamy do zabawy w bezpłatny test czakr